• PUB

Pub w CTKiR Browar PROBUS to miejsce o unikatowym i wyrazistym stylu, gdzie warzone jest piwo rzemieślnicze własnej receptury, nieporównywalne w smaku do produktów sklepowych. Powstają tu także wyśmienite destylaty.

042.png
 
Serce browaru PROBUS to znajdująca się za barem warzelnia - kadź zacierno-warzelna i kadź wirowo-filtracyjna, wkomponowane w przestrzeń pubu.

bar_IMG_2367(1).png

Również cały dalszy proces produkcji piwa można obserwować z pubu przez przeszkloną ścianę browaru.

probus_pub_przeszklenie_600.png

Wnętrze wykonano z wykorzystaniem naturalnego drewna, a w wystroju dominuje modernizm przełamany akcentami średniowiecznymi. Na najważniejszej ścianie pubu znajduje się malowidło – reprodukcja ilustracji ze średniowiecznego Codexu Manesse, przedstawiającej patrona obiektu, księcia wrocławskiego Henryka IV Probusa w roli zwycięzcy turnieju rycerskiego.

20150528_foto_malowidla_crop_z_ramka.png
Z kolei we front kontuaru jest wkomponowana książęca tarcza.

probus-pub-07.jpg

probus-pub-08.jpg

Przyjazna atmosfera i kompetentna obsługa powodują, że każdy Gość czuje się tu komfortowo i swobodnie. Nasz pub jest nie tylko miejscem konsumpcji, ale przede wszystkim przyjazną „miejscówką” dla spotkań towarzyskich i biznesowych, organizacji gier stolikowych i eventów artystycznych.

Sala jest wyposażona w wielkoformatowy ekran do transmisji wydarzeń sportowych i prezentowania treści własnych. Przestrzeń pubu można konfigurować zgodnie z potrzebami z 6 stołów 4-osobowych, 6 stołów przy lożach 6-osobowych i 5 stołów 3-osobowych. Daje to łącznie około 75 miejsc siedzących.

Na miejscu można nabyć także wyroby naszego Browaru i Destylarni oraz pamiątki. Wiele z tych artykułów nadaje się idealnie na niebanalny prezent z Oławy.

probus_sklepik_600.png


KranProbusTlo_1920(1).jpg

Godziny otwarcia PUBU
PON-CZW: 14:00-22:00
PT: 15:00-24:00
SB:15:00-24:00
ND: 15:00-22:00
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Czy jesteś pełnoletni(a)?